ویدیوی درس الکترونیک ویژه کنکور ۱۴۰۱ + وبینارهای رفع اشکال

زمان برگزاری: این کلاس برگزار شده است هزینه کلاس: ۴۶۰ هزار تومان    ۳۶۸ هزار تومان    ۲۰ درصد تخفيف زمانی

مدت: ۱۰۰ ساعت بعد از ثبت نام، ویدیو در همین صفحه قرار می‌گیرد و میتوانید مشاهده کنید. ویدیوی ضبط شده کلاس، قفل‌گذاری شده و تنها بر روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به مدت زمان یک سال قابل پخش است.  

توضیحات

توجه: این دوره ترکیب ویدیوی آفلاین به همراه وبینارهای رفع اشکال (به صورت روتین هر دو هفته یک بار) می‌باشد. زمان وبینارها اطلاع رسانی می‌شود.

الکترونیک یک درس بسیار مهم و پرکاربرد در رشته مهندسی برق است. اغلب وسایلی که در دنیای پیرامون ما وجود دارد مانند گوشی‌های همراه هوشمند، لپ‌ تاپ، ساعت‌های هوشمند و... شامل مدارهای الکترونیکی با المان‌های گوناگون هستند. یک مهندس الکترونیک باید توانایی تحلیل و طراحی یک سیستم الکترونیکی جهت اهدافی خاص را داشته باشد. در این درس با ادوات بسیار مهمی مانند دیودها و ترانزیستورها آشنا می‌شویم و کاربردهای بسیار مهم آن‌ها در طراحی سیستم‌های مختلف به طور کامل مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در این دوره آموزشی علاوه بر آموزش تمامی مطالب موجود در سرفصل‌های درس، سوال‌های چهار گزینه‌ای متنوعی جهت آمادگی داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد و دکتری نیز به طور کامل تحلیل و بررسی می‌شود.

* مخاطبین دوره:
- دانشجویان کارشناسی مهندسی برق و کامپیوتر
- داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد مهندسی برق و مهندسی ابزار دقیق
- داوطلبان شرکت در آزمون دکتری مهندسی برق

* سرفصل‌های درس الکترونیک:
فصل اول: دیود
فصل دوم: ترانزیستور دوقطبی پیوندی
فصل سوم: ترانزیستور اثر میدان
فصل چهارم: آینه‌ی جریان
فصل پنجم: تقویت‌کننده‌ی تفاضلی
فصل ششم: تقویت‌کننده‌ی عملیاتی
فصل هفتم: فیدبک
فصل هشتم: تقویت‌کننده‌ی توان
فصل نهم: تنظیم‌کننده‌ی ولتاژ
فصل دهم: پاسخ فرکانسی

* دانشجویان بعد از ثبت نام، در کانال تلگرامی برق به آی دی cafetadrisbargh عضو شوند. در این کانال، استاد کهن و مشاورین دپارتمان در طول هفته تست‌هایی برای حل تمرین بیشتر و تقویت دانشجویان تحلیل و بررسی می‌کنند.