آموزش ویدئویی نکته و تست گرامر ارشد

زمان برگزاری: تاریخ تقریبی شروع: ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ - تاریخ تقریبی اتمام دوره: ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ هزینه کلاس: ۱۵۰ هزار تومان    ۱۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان    تخفیف زمانی تا ۱۵ دی

مدت: ۹ ساعت
ویدیوها قابل دانلود می‌باشند و صرفا روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی قابل پخش است.

توضیحات

در این دوره به صورت فشرده و بر مبنای تست های گرامر سال‌های اخیر کنکور ارشد کلیه رشته‌ها، نکات پرتکرار برای پاسخگویی به تست‌های گرامر تدریس می‌شود و تست‌های متفاوت به همراه نکات مربوطه آموزش و بررسی می‌شود. سوالات حل شده در کلاس از میان تست های مهم کنکور ارشد کلیه‌ رشته‌ها بویژه 1397 تا 1400 انتخاب شده و متد این دوره با هیچ یک از کلاسهایی که با نام مشابه برگزار می شوند، شباهتی ندارد. تست‌های این بخش، همپوشانی با دوره شماره 3 ندارند و ثبت‌نام کنندگان آن دوره، همچنان می‌توانند از مطالب تازه این دوره استفاده نمایند.

تستها دارای تنوع مبحثی هستند و قصد آمادگی دانشجو برای زدن تست‌ها در زمان کمتر را دارند. اکثر تست‌ها یا از میان کنکورهای پنج سال اخیر است و یا از دل آزمون‌های داخلی زبان گلچین شده‌اند. این کلاس حداقل 60 تست گرامر را با جزئیات حل خواهد کرد و حداقل 35 نکته مهم گرامری کلیدی را آموزش خواهد داد. تست‌های گرامر ارشد 1399 و 1400 کلیه رشته‌ها به صورت کلوزتستی حل شده و نکات پاسخ به سوالات در فرمت کلوزتستی گفته خواهند شد.

پیش نیاز این کلاس، مطالعه گرامر دبیرستان و تسلط به واژگان اولیه عمومی است.

مخاطب این کلاس، داوطلبان آزمون‌های ارشد، دکتری و آزمون‌های زبان داخلی است.