پکیج جامع گرامر و واژگان (زبان عمومی) کنکور کارشناسی ارشد و دکتری ۱۴۰۰

زمان برگزاری: شنبه‌ها و یکشنبه‌ها ۱۸:۳۰ الی ۲۱:۳۰ (شروع از ۰۳ آبان ۱۳۹۹) هزینه کلاس: ۴۵۰ هزار تومان

مدت: ۴۲ ساعت
از طریق کامپیوتر شخصی، لپ تاپ، موبایل و تبلت می‌توانید در این کلاس شرکت کنید.

توضیحات

کلاس جامع شامل دو بخش واژگان و درک مطلب در روزهای شنبه و گرامر در روزهای یکشنبه است.
در روزهای یکشنبه و به مدت 24 ساعت، کلاس جامع گرامر برگزار میشود. در این کلاس تستهای بیشتری نسبت به دوره های فشرده حل میشوند و مسائلی که در کلاسهای فشرده فرصت آموزش برایشان نیست در اینجا تشریح میشوند.
محتوای کلاس شامل آموزش صفات، اسامی، افعال، قیود و ضمایر بعنوان بخش آغازین دوره است که عمدتا 3 جلسه به همراه تست زنی شان زمان میبرند. 5 جلسه باقیمانده تمرکز بر فصل ساختار جمله، ضمایر موصولی و حذفشان، ربط دهنده ها، وارونگی، ساختار موازی و تستهای کنکور ارشد و دکتری سالهای اخیر است. رویکرد این کلاس، اصلاح نگرش دانشجویان نسبت به گرامر و توانایی بالای پاسخگویی به تست‌های کنکور ارشد و دکتری از سوی دانشجویان است.

در بخش دوم کلاس روزهای شنبه برگزار میشود، به صورت فشرده و بر مبنای اصول صحیح یادگیری (morphology؛ ریشه، پیشوند و پسوند) لغات مهم کنکور ارشد و دکتری سال‌های اخیر را بررسی خواهیم نمود. در انتها نیز با بیان نکاتی که در تست‌زنی واژگان می‌بایست در نظر داشته باشید، کلاس به اتمام خواهد رسید. در این کلاس دایره برخی گروههای لغات مهم هم بررسی خواهد شد.
رویکرد این کلاس، اصلاح نگرش دانشجویان نسبت به واژگان و بخاطرسپاری آنهاست. آموزش واژگان 13 ساعت از کلاس را به خود اختصاص خواهد داد. در این بخش از کلاس بیش از ۴۰ ریشه، پیشوند و پسوند آموزش داده میشود که منشا ساخت بسیاری از لغات مهم زبان انگلیسی هستند. همچنین قریب به 250 واژه از همان ریشه‌ها با مثال آموزش داده شده و در قالب مثالهای فراوان بیش از 800 واژه مهم زبان انگلیسی بررسی و مرور خواهند شد.

بخش پایانی کلاس، آموزش درک مطلب و نکات پاسخگویی به تستهای درک مطلب است. این بخش شامل 2 ساعت ویدئوی آموزشی از پیش تدارک دیده شده و 5 ساعت کلاس آنلاین است. در ویدئوی آموزشی نکات پاسخگویی به تستها آموزش داده میشوند و در کلاس و مدت 5 ساعت، طریقه پیاده سازی آن نکات و تست زنی درک مطلب آموزش داده میشوند.


کلاس پاییز آخرین فرصت استفاده از کلاس جامع استاد جهانشاهی در سال 99 است و پس از آن دیگر ایشان کلاسی با این میزان ساعت تدریس نخواهد داشت.
اضافه شدن به کانال اختصاصی تلگرام کلاسی، صرفا مخصوص افرادی است که در کلاس حاضر بوده اند. توضیح اضافه شدن به کانال حل سوال بیشتر، در کلاس اطلاع رسانی میشود.
پیش نیاز این کلاس، تسلط به واژگان و گرامر در سطح دبیرستان است؛ جزوه دبیرستان در داشبورد دانشجویان قرار میگیرد تا در صورتیکه سطح لازم را ندارند، زودتر پیش مطالعه کنند.
داوطلبان آزمونهای زبان داخلی هم میتوانند از این کلاس بهره کامل ببرند. گرچه هدف تست زنی آن آزمونها نیست اما مطالب این کلاس نه تنها آزمونهای داخلی را پوشش میدهند که فراتر از سطح آن آزمونها نیز هستند.