کلاس آنلاین گرامر زبان مدیریت کسب و کار ویژه کنکور ۱۴۰۴

مدت: ۲۴ ساعت
زمان برگزاری: سه‌شنبه‌ها (شروع از ۱۶ مردادماه ۱۴۰۳)
 • از طریق PC، لپ‌تاپ، موبایل و تبلت می‌توانید در کلاس زنده شرکت کنید.
 • ویدیوی این کلاس ضبط می‌شود و تنها روی یک سیستم و تحت سیستم‌عامل ویندوز یا مک یا اندروید به مدت دو سال قابل پخش است.
ثبت‌نام
 • هزینه‌ی ثبت نام
  ۱,۹۹۰,۰۰۰ ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • ۴۰٪ تخفیف

ثبت‌نام در کافه‌تدریس
عضویت در کافه تدریس به معنای پذیرفتن قوانین سایت می‌باشد
 • توضیحات
 • سوالات متداول

کلاس آنلاین گرامر زبان کنکور MBA ۱۴۰۲

کلاس آنلاین زبان کنکور مدیریت کسب و کار (MBA) به شما کمک می‌کند بر تمامی مباحث گرامر کنکور زبان MBA تسلط پیدا کنید. این کلاس، با تدریس دکتر حمید فرید، به‌روشی کاملاً پویا و تعاملی، نوآورانه و منحصربه‌فرد برگزار می‌شود و طول آن ۲۴ ساعت است.

شیوه تدریس کلاس آنلاین گرامر زبان کنکور MBA

شیوه تدریس این کلاس Instructional Scaffolding است. در این شیوه تا حد امکان مطالب و مفاهیم ساده‌سازی و تصویرسازی می‌شود و سپس مفاهیم در یک تصویر کلان به هم مرتبط می‌شود.

تست‌محوربودن کلاس آنلاین گرامر زبان MBA

کلاس آنلاین گرامر کنکور مدیریت کسب و کار (MBA) کاملاً تست‌محور است. در این کلاس آنلاین تمامی تست‌های مهم ۷ سال اخیر کنکور کارشناسی ارشد بررسی می‌شود.
این کلاس با Warm up تستی و Pretest شروع می‌شود. سپس پس از ارائه و تدریس قواعد نکات گرامری، داشنجویان با دیدی جدید همان تست‌ها را حل می‌کنند.
با پیش‌رفتن کلاس گرامر زبان MBA، تعداد تست‌ها هم پیشتر می‌شود، به‌طوری که جلسه‌های پایانی کلاس صرفاً مرور مطالب ازطریق بررسی تست‌هاست.

مزیت کلاس آنلاین گرامر زبان کنکور MBA

طی شیوه تدریس تعاملی و یادگیری‌محور و همین‌طور با روش نوآورانه تدریس گرامر زبان کنکور، شما در پایان از روش بهینه ارتقای سطح گرامر بهره‌مند می‌شوید و از همه مهم‌تر بر چگونگی مواجهه با تست‌های چندگزینه‌ای تسلط پیدا می‌کند.

سر فصل‌های کلاس آنلاین گرامر کنکور MBA:

۱. مدل فعل‌شماری
۲. جمله‌های ساده
۳. نهاد
۴. فعل
۵. جمله های غيرساده
۶. گام‌های اصلی پاسخگویی به سؤالات گرامر
۷. اسم
۸. صفت
۹. قيد
۱۰. حرف اضافه
۱۱. ضمير
۱۲. نکات پرتکرار (وارونگی، هم‌آیندهای گرامری، ساختارهای موازی، دومقایسه‌ای، زباله‌ها، ۶ نوع ویرگول، چهار نوع That و ...)
۱۳. مملو از یادیارهای تصویری طراحی‌شده
۱۴. به‌همراه فایل پنج آزمون شبیه‌سازی‌شده با پاسخ کاملاً تشریحی
۱۵. به‌همراه پشتیبان علمی تا روز آزمون

نمونه ویدئو کلاس گرامر

 • مزیت‌های کلاس کنکور گرامر زبان MBA کافه تدریس چیست؟

  کلاس آنلاین گرامر زبان کنکور MBA کافه تدریس مزیت‌های متعددی دارد که شما را برای موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد مهیا می‌کند. این مزیت‌ها از این قرار است: تست‌محور و نکته‌محوربودن شیوه نوآورانه و تعاملی تدریس حل تشریحی تست‌های سال‌های اخیر جمع‌بندی و مرور آسان تمامی نکات

 • گرامر زبان کنکور MBA را چطور مطالعه کنم؟

  روش پیشنهادی ما یادگیری مبحث‌ها و نکته‌های گرامر زبان کنکور مدیریت MBA به‌صورت کاربردی، با محور تست‌های کنکور، است. در این روش شما پس از مواجهه اولیه با تست‌های کنکور سال‌های اخیر کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار، نکته‌های گرامری آن را با ارائه تست‌های نظیر و نکته‌های مفصل یاد می‌گیرید و مرور می‌کنید. سپس به‌صورتی کارگاهی مجدداً با تست‌ها روبه‌رو می‌شوید. برای آشنایی با طرز مطالعه درس زبان به‌صورت کلی پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را مطالعه کنید: درس زبان برای کنکور MBA را چطور باید خواند؟

 • بودجه‌بندی درس زبان کنکور مدیریت کسب و کار (MBA) چگونه است؟

  به‌صورت کلی، با بررسی سؤالات سال‌های اخیر کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار، می‌توان گفت در درس زبان کنکور مدیریت کسب و کار (MBA) ۱۰ تست گرامر، ۱۰ تست واژگان، ۱۵ سؤال کلوزتست و ۲۵ سؤال درک مطلب مطرح می‌شود.

 • کلاس گرامر زبان کنکور مدیریت کسب و کار (MBA) کافه تدریس چقدر تست‌محور است؟

  تمامی کلاس‌های پکیج زبان کنکور MBA کافه‌تدریس، ازجمله کلاس آنلاین گرامر کنکور MBA، تست‌محور و نکته‌محور است. به‌صورت مشخص، مبنای کار این کلاس از ابتدا تا انتها بر مبنای تست‌های کنکور سال‌های گذشته است. شما با شرکت در کلاس‌های آنلاین کنکور کارشناسی ارشد MBA کافه‌تدریس به حل تشریحی تمامی تست‌های مهم کنکورهای ۱۳۹۵ تا ۱۴۰۲ دسترسی خواهید داشت.

 • اگر در درس زبان ضعیف باشم، کلاس به ما کمک خواهد کرد؟

  شرکت در کلاس آنلاین زبان کنکور MBA کافه‌تدریس به شما کمک می‌کند تا با هر سطح زبانی میزان تسلط خود بر این مهارت را بیشتر کنید. با توجه به ماهیت یادیگیری‌محور و تست‌محوربودن این کلاس، شرکت در آن احتمال موفقیت شما را بالا می‌برد و به شما کمک می‌کند درصد زبان خود را تا ۵۰ درصد بهبود دهید.

 • با توجه به ضریب پایین‌تر این درس، آیا حذف آن منطقی است؟

  این کار یکی از بزرگ‌ترین و البته متداول‌ترین اشتباه‌هایی است که داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد MBA انجام می‌دهند. بااینکه درس زبان ضریب پایین‌تری از دیگر درس‌ها دارد، می‌تواند بر رتبه شما تأثیر بسزایی بگذارد و ترازتان را جابه‌جا کند.

حمید فرید
دکتری کارآفرینی از دانشگاه تهران