فیلم آموزشی ۰ تا ۱۰۰ درس هیدرولیک + رفع اشکال و پشتیبانی آنلاین

مدت: ۲۵ ساعت
زمان برگزاری: ویدیوها بعد از ثبت نام قابل دانلود می‌باشند.
  • ویدیوها قابل دانلود می‌باشند و صرفا روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی قابل پخش است.
ثبت‌نام
  • هزینه‌ی ثبت نام
    ۹۰۰,۰۰۰ تومان
ثبت‌نام در کافه‌تدریس
عضویت در کافه تدریس به معنای پذیرفتن قوانین سایت می‌باشد
  • توضیحات

سرفصل مطالب: فصل ۱: مفاهیم اولیه جریان در کانال‌های باز فصل ۲: اصل انرژی در کانال‌های باز و کاربردهای آن فصل ۳: اصل اندازه حرکت در کانال‌های باز و کاربردهای آن فصل ۴: جریان یکنواخت در کانال‌های باز فصل ۵: جریان متغیر تدریجی (دائمی) در کانال‌های باز * تدریس کامل و دقیق انجام شده و همراه هر فصل جزوه تمام رنگی آن فصل نیز ارائه می‌شود. * این دوره ترکیب ویدیوی آفلاین به همراه وبینارهای رفع اشکال می‌باشد. زمان وبینارها اطلاع رسانی می‌شود. * جهت مشاوره قبل از خرید می‌توانید با آی دی @ShahinSagharchi در تلگرام در ارتباط باشید.

جهت عضویت در گروه رفع اشکال اختصاصی سیالات و هیدرولیک با حضور استاد جوادی و ارتباط مستقیم با ایشان، بعد از فعال نمودن قابلیت «اضافه به گروه» از تنظیمات تلگرام خود، نام و ID تلگرامی خود را به آیدی @ShahinSagharchi ارسال نمایید.

* خرید قسطی:

در صورتی که مجموع هزینه‌ دوره‌هایی که قصد خرید دارید بیش از ۳ میلیون تومان باشد، می‌توانید در دو قسط و اگر بیش از ۵ میلیون تومان باشد، در سه قسط پرداخت و ثبت‌نام خود را انجام دهید (ضمنا افزایش مبلغی بابت خرید اقساطی اعمال نخواهد شد). برای خرید قسطی دوره‌ها با آیدی تلگرامی @ShahinSagharchi ارتباط بگیرید.

محمدرضا جوادی