کلاس آنلاین هوش و استعداد تحلیلی ششم

زمان برگزاری: پنجشنبه‌ها ۱۱:۰۰ الی ۱۳:۰۰ (شروع از ۰۷ بهمن ۱۴۰۰) هزینه کلاس: ۹۹۶ هزار تومان    ۶۴۷ هزار تومان    تخفیف زمانی

مدت: ۳۶ ساعت فیلم این کلاس ضبط می‌شود و به صورت لینک مشاهده آنلاین در همین صفحه قرار می‌گیرد.

توضیحات

سنجش هوش و استعداد و خلاقیت موجب یافتن نقاط قوت دانش آموزان و تقویت نقاط ضعف آن ها می شود, دانش آموزان پایه ششم با توجه به اینکه تازه مهارت های مختلف خود را کشف می‌کنند همیشه به دنبال تقویت خود می‌باشند حال با توجه به تغییرات پیش آمده در آزمون تیزهوشان در طی سال های اخیر اهمیت دوره هوش و استعداد تحلیلی دو چندان شده است .
با توجه به تنوع سوالات حدس و پیش بینی آن ها تقریبا برای هر دانش آموزی غیر ممکن است. دوره حاضر که در ۲۴جلسه ۹۰دقیقه ای تعریف گشته است ، به حل سوالات انواع هوش و استعداد تحلیلی همچون مکعب ها، آینه ها و ... و علاوه بر آن هوش کلامی به طور مجزا می پردازد. در این دوره دانش آموزان با روش های مختلفی که خودشان فعالیت و کشف می‌کنند, سوالات مختلف را حل می‌کنند و با رقابتی که برای حل سوالات دشوار به وجود می آید تلاش خود را بیشتر میکنند و موفقیت آن ها باعث ایجاد اعتماد به نفس میشود همچنین آزمونی را به صورت ماهانه برای تعیین عملکرد دانش آموزان در طی کلاس ها تعریف گشته است که دانش اموزان در فضایی جدی مورد رقابت و سنجش قرار میگیرند علاوه بر آن آزمون ها به طور کامل تحلیل و در گروهی در تلگرام در اختیار والدین و دانش آموزان قرار میگیرد هم چنین تمامی کلاس ها ضبط شده و در اختیار دانش آموزان بنا بر صلاح دید دبیر قرار میگیرد.

معرفی کلاس آنلاین هوش استعداد تحلیلی تیزهوشان - پایه ششم